Pusty

Brak produktów w koszyku.

Niezalogowany

O nas

 • Twój dzień pełen słońca

  Jesteśmy rodzinną firmą produkującą żywność na bazie zbóż. Tworzymy je dla pasjonatów zdrowego stylu życia oraz dla ludzi ciekawych nowych smaków. Pasujemy do każdego i chcemy towarzyszyć naszym Klientom przy każdym posiłku, ponieważ produkty Soligrano to bezpieczny, smaczny i mądry wybór.

  • Więcej o Soligrano

   Własne pola uprawne i nowoczesna fabryka to tylko część naszego zaplecza produkcyjnego. Dzięki pełnej kontroli, gwarantujemy szeroki wybór rodzimych zbóż dobrej jakości. Nasza oferta to produkty śniadaniowe, mieszanki do samodzielnego przygotowania roślinnych burgerów oraz pełnowartościowych dań obiadowych. Oferujemy naszym klientom również szeroki wybór mąk, kasz oraz produktów strączkowych. Dbamy o czysty skład i wartości odżywcze. Nie zapominając o tradycji sięgamy również po prastare gatunki zbóż, wierząc w to, że to co smaczne i pożywne rośnie na naszych polach.

  • Wizja firmy

   Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych działań, inwestujemy w nowoczesne technologie produkcji, podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz aktywność badawczo – rozwojową. Dążymy tym samym do zwiększenia potencjału oraz wartości przedsiębiorstwa, sukcesywnie zwiększając udział w rynku polskim i rynkach eksportowych.

  • Misja firmy

   Naszą misją jest produkowanie jak najzdrowszych produktów z poszanowaniem Planety, dlatego stale poszerzamy certyfikowaną ofertę BIO. Chcemy być wiodącą marką lekkich i zdrowych produktów spożywczych ze zbóż ekspandowanych, z szerokim asortymentem dostosowanym do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

   Każdą propozycję dokładnie sprawdzamy i testujemy jej efektywność, innowacyjność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. To dla nas bardzo ważne, aby nasze produkty były bogatym źródłem wartości odżywczych, przy jednoczesnym pozytywnym oddziaływaniu na organizm człowieka.

   Zarząd Soligrano

  Co nas wyróżnia

   

  SOLIGRANO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: „Zwiększenie międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa oferującego produkty z branży spożywczej”.

  Głównym celem projektu jest zwiększenie poziomu handlu zagranicznego przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie działań rekomendowanych w modelu biznesowym w zakresie internacjonalizacji. Intensyfikacja międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa przyczyni się do wzrostu obrotów w handlu zagranicznym oraz pozyskania nowych partnerów biznesowych. Efektem projektu będzie zwiększenie konkurencyjności spółki na nowych rynkach zagranicznych.

  Wartość projektu: 434 067,00 zł

  Dofinansowanie projektu z UE: 299 965,00 zł


  Soligrano Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wsparcie przedsiębiorstwa z branży spożywczej, celem dostosowania do pobrexitowej rzeczywistości”.

  Celem projektu jest zapewnienie częściowej rekompensaty negatywnych skutków zmian w działalności gospodarczej Beneficjenta, jakie miały miejsce w efekcie brexitu, który przyczynił się do znaczącego spadku obrotów z kontrahentami ze Zjednoczonego Królestwa.

  Jako działania zaradcze, mające na celu zniwelowanie negatywnych skutków brexitu, Beneficjent powziął następujące aktywności:
  – udział w międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych jako wystawca/zwiedzający;
  – poszukiwanie nowych kontrahentów handlowych/klientów/odbiorców.

  Ramy czasowe projektu: 01/2021 – 09/2023

  Wydatki ogółem w ramach projektu: 44.099,23 EUR

  Dofinansowanie ze środków UE: 44.099,23 EUR

  Jakość

  Dbając o zdrowie i zadowolenie naszych klientów stawiamy na jakość produktów. W trosce o konsumenta wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane surowce, które poddawane są rygorystycznej kontroli, na każdym etapie produkcji.

  • Wysoka jakość

   Podążając za najnowszymi trendami, nieustannie wprowadzamy nowe technologie, modernizujemy system produkcyjny, szkolimy kadrę oraz doskonalimy się. Nasze zboża są produkowane z zachowaniem wysokich standardów jakościowych, zdrowotnych i ekologicznych.

  • Zintegrowany system zarządzania jakością gwarantuje utrzymanie jej na najwyższym poziomie dzięki działaniom zgodnym z certyfikatami:

   • IFS Food
   • BRC
   • ISO 22000:2015
   • Certyfikat Ekologiczny
   • Licencja na używanie znaku Przekreślonego Kłosa na produktach bezglutenowych w marce Soligrano.

   Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale również bezpieczne i najlepszej jakości! W swojej ofercie posiadamy produkty konwencjonalne, ekologiczne oraz bezglutenowe.

  Kontakt

  SOLIGRANO Sp. z o.o.

  ul. Wrocławska 20
  95-082 Dobroń
  Polska

  GODZINY PRACY:
  8:00 – 16:00

  DANE REJESTROWE:

  KRS: 0000979480
  BDO: 000022637
  NIP: 7312050508
  REGON: 363471853
  SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-SRÓDMIEŚCIA W ŁODZI
  XX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

  Puffinki - sugerowane śniadanie dla dzieci

  Formularz kontaktowy

   Media

   Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami, planowanymi wydarzeniami oraz innymi informacjami, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.