Pusty

Brak produktów w koszyku.

Niezalogowany

Pasujemy do Ciebie

Jesteśmy rodzinną firmą produkującą żywność na bazie zbóż. Znajdziesz u nas produkty śniadaniowe, mieszanki do samodzielnego przygotowania roślinnych burgerów, wypieku chleba oraz pełnowartościowych dań obiadowych. Oferujemy również szeroki wybór mąk, kasz oraz produktów strączkowych. Pasujemy do każdego i chcemy towarzyszyć Ci przy każdym posiłku. Naszą misją jest produkowanie jak najzdrowszych produktów z poszanowaniem Planety, dlatego stale poszerzamy certyfikowaną ofertę BIO. Gwarantujemy, że produkty Soligrano to bezpieczny, smaczny i mądry wybór.

CSR

Soligrano to przede wszystkim producent zboża ekspandowanego. Naszym głównym celem jest dostarczenie konsumentowi gotowego, bezpiecznego, wysokiej jakości produktu, który spełni jego oczekiwania. Niemniej, zgodnie ze swoimi zasadami i otaczającym nas światem firma nie zapomina o lokalnych społecznościach, stowarzyszeniach, klubach sportowych, czy środowisku naturalnym.

 • Soligrano działa na zdrowie

  Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, a wypracowanie dobrych nawyków procentuje na przyszłość. Dlatego Soligrano gorąco wspiera różnego rodzaju akcje sportowe od maratonów, poprzez lokalne biegi, po kampanie w klubach sportowych.

  Zaczynamy od edukacji. Chcemy nauczyć dzieci i młodzież jak żyć w zgodzie z naturą, z samym sobą i efektywnie, z korzyścią dla swojego organizmu wykorzystać czas. W tym celu wdrażamy program wsparcia edukacji w zakresie zdrowego żywienia.

 • Środowisko - jesteśmy eko!

  Jesteśmy w pełni świadomi roli i znaczenia środowiska naturalnego. Chcemy o nie dbać i minimalizować jego zanieczyszczenie. Właśnie dlatego wprowadziliśmy systemy oszczędności wody oraz energii.
  Stawiamy na recycling. Wdrożyliśmy szereg urządzeń, które pomagają w segregacji odpadów oraz przygotowują je do dalszego przetworzenia już poza terenem przedsiębiorstwa. Dodatkowo dbamy o to, aby minimalizować ilość odpadów na każdym etapie tworzenia, wdrażania projektów oraz podczas samej produkcji.

  Na bieżąco monitorujemy rynek opakowań, poszukujemy rozwiązań odpowiednich dla branży spożywczej, które są również przyjazne dla środowiska.

 • Społeczeństwo - pomagamy!

  Dzielimy się z innymi. Współpracujemy m.in. z Bankiem Żywności, przedstawicielami akcji Paczuszka dla maluszka czy Słodkiej paczki. Zależy nam, aby wspierać potrzebujących i wywołać na ich twarzach choćby chwilowy uśmiech. Wspieramy młodych, których chętnie zapraszamy na praktyki oraz staże pozwalając im „rozwijać swoje skrzydła” i doskonalić się razem z naszym pełnym pasji zespołem.

  Myślimy o konsumentach z problemami zdrowotnymi. To, w dużej mierze właśnie dla nich stworzyliśmy linię produktów Soligrano BIO, które powstają z upraw ekologicznych i nie zawierają sztucznych dodatków oraz asortyment bez glutenu, który nieustannie poszerzamy. Chcemy działać by chociaż w minimalnym stopniu mieć wpływ na walkę ze zmianami klimatycznymi i zanieczyszczeniem środowiska. Wspieramy osoby rezygnujące z produktów pochodzenia zwierzęcego poprzez stworzenie linii produktów wegańskich i wegetariańskich.